Primorskaja väljastpoolt veebikaardil
Muu tänavatel, Biysk
- 10. Nižne-Tsesovskaja
- 11. Nižne-Tsesovskaja
- 15-й Мозырской Красногвардейской ордена Суворова кавалерийской дивизии
- 2. haigla Vzvoz
- 2. roheline
- 2. kvartal
- 2-я Мало-Угреневская
- 2-я Набережная
- 2. Nižne-Tsesovskaja
- 2. Novosibirsk
- 2-я Речная
- 2. Sennaya
- 2-я Солнечная
- 2. šokk
- 232. jalaväedivisjon
- 3. Malo-Ugrenevskaja
- 3-я Нижне-Цесовская
- 3-я Речная
- 3. Sennaya
- 4. Malo-Ugrenevskaja
- 4. Nižne-Tsesovskaja
- 5. Malo-Ugrenevskaja
- 5-я Речная
- 7-й Околоток
- 8. märts
- 8. Nižne-Tsesovskaja
- 9. Nižne-Tsesovskaja
- Александра Герцена
- Александра Матросова
- Александра Можайского
- Александра Пушкина
- Aleksandra Radištševa
- Александра Суворова
- Алексея Кольцова
- Алтайская
- Амурская
- Андреевская
- Антона Чехова
- Aral
- Аркадия Гайдара
- Аэродромная
- Barnaulski Vzvoz
- Береговая
- Бийская
- Haigla transport
- Borovaja
- Братская
- Majapidamine
- Käru
- Валериана Куйбышева
- Vali Maksimova
- Василия Докучаева
- Василия Шадрина
- Верхне-Сибирская
- Verhne-Tsesovskaja
- Виктора Петрова
- Piiritusetehas
- Виссариона Белинского
- Владимира Короленко
- Владимира Ленина
- Владимира Маяковского
- Воинов-Интернационалистов
- Voronež
- Вячеслава Шишкова
- Georgi Pribytkov
- Главэлеватор
- Gorno-Altai
- Гражданская
- Piir
- Дальняя
- dekabristid
- Демидовская
- Деповская
- Динамовская
- Дмитрия Пожарского
- Емельяна Пугачёва
- Ermak
- Ефима Мамонтова
- Железнодорожная
- Tehas
- Zagorodnaja
- Translineaarne
- Заозёрная
- Захара Двойных
- Roheline
- Зелёный Клин
- Znamenskaja
- Tsooniline
- Ивана Крылова
- Ивана Третьяка
- Ивана Тургенева
- Ивана Турусова
- Ильи Мухачева
- Ильи Репина
- Имени Героя Советского Союза Васильева
- Nõukogude Liidu kangelane Trofimov
- Irkutsk
- Irtõšskaja
- Каменская
- Kord kvartalis
- Кедровая
- Кирпичная
- Kljutševskaja
- Кожзаводская
- Kollektiivne
- Lühike
- Boileri ruum
- Kotova
- Крайняя
- Красильникова
- Красная
- Krasnoarmeiskaja
- Красногвардейская
- Красногорская
- Краснооктябрьская
- Pärisorjus
- Крестьянская
- Кузнецкая
- Кузьмы Минина
- Лазурная
- Leningradskaja
- Леонида Метелёва
- Lesnaja
- Лесная Поляна
- Лесопильная
- Линейная
- Луговая
- Lev Tolstoi
- lina taim
- Максима Горького
- Максима и Николая Казанцевых
- Мало-Угренёвская
- Mehaanikainsenerid
- Межпланетная
- Melnichnaya
- Михаила Калинина
- Михаила Кутузова
- Михаила Лермонтова
- Михаила Ломоносова
- Михаила Митрофанова
- Михаила Фрунзе
- Motšištšenskaja
- МПС
- Muldkeha
- Нефтебаза
- Õli
- Nižne-Tsesovskaja
- Николая Гоголя
- Николая Щорса
- Uus
- Новосибирская
- Облепиховая
- Obskaja
- Огородная
- Ozernaja
- Oktjabrskaja
- Олега Кошевого
- Onežskaja
- Toetus
- Павла Корчагина
- Памирская
- Paralleelselt
- Парковая
- Pervomaiskaja
- Песчаный Карьер
- Petra Merlina
- Петра Чайковского
- Подгорная
- Полевая
- Привокзальная
- Пригородная
- Priobskaja
- Приречная
- Proletarskaja
- Tööstuslik
- Проточная
- Путевая
- Путейская
- Раздольная
- Revolutsioonid
- Речная
- Ростовская
- Садовая
- Samara
- Saratovskaja
- Sevastopol
- Сельская
- Сельскохозяйственная
- Семёна Михайлова
- Sennaya
- Сергея Лазо
- Сибирская
- Nõukogude
- Soojenenud
- Солнечная
- Solnetšnaja Poljana
- Sotsialistlik
- Spekova
- Сплавная
- Vana tapamaja
- Stahhanovskaja
- Степана Разина
- Тараса Шевченко
- Tula
- CHPP-2
- Угольная
- Löökpillid
- Урожайная
- Феликса Дзержинского
- Хлеборобная
- Центральная
- Tsesovskaja
- Чарльза Дарвина
- Tšeljuskintsev
- Chemrovskaja
- Школьная
- Южная
- Юности
- Ягодная