väljastpoolt 40 лет Комсомола veebikaardil
Sama nimi, 40 лет Комсомола
- 40 лет Комсомола, väljastpoolt, Abakan
Muu tänavatel, Novosibirsk
- 1. Kirzavod
- 1. vee pumpamine
- 1-я Высотная
- 1. Gasovaja
- 1. grusiinlane
- 1-я Грушевская
- 1. Inskaja
- 1. Iskitimskaja
- 1-я Каштановая
- 1. kliiniline
- 1-я Лодочная
- 1. mehaaniline
- 1-я Моховая
- 1-я Новгородская
- 1. Podgornaja
- 1-я Рабочая
- 1-я Ракитная
- 1. Rodnikovaja
- 1. Sadovaja
- 1-я Славгородская
- 1-я Солнечная
- 1-я Сухарная
- 1. Tšulõmskaja
- 1. Shosseynaya
- 1-я Юргинская
- 1-я Яринская
- 12. detsember
- 1905. aastal
- 2. Kirzavod
- 2-й Памирский Микрорайон
- 2-я Алма-Атинская
- 2-я Архитектурная
- 2-я Владимировская
- 2. vee pumpamine
- 2. sõjavägi
- 2-я Высокогорная
- 2. gaas
- 2. tsiviil
- 2-я Дальняя
- 2-я Ельцовка
- 2-я Зеленхозовская
- 2-я Искитимская
- 2-я Каштановая
- 2-я Клубная
- 2-я Ключевая
- 2. kommunaal
- 2-я Лодочная
- 2-я Моховая
- 2-я Национальная
- 2-я Новгородская
- 2-я Обская
- 2-я Озёрная
- 2-я Окинская
- 2. Olhhovskaja
- 2. Perm
- 2-я Пихтовая
- 2-я Пойменная
- 2. Prokopjevskaja
- 2-я Ракитная
- 2-я Рощинская
- 2. Sadovaja
- 2. Svetlanovskaja
- 2. ladu
- 2-я Славгородская
- 2-я Солнечная
- 2-я Станционная
- 2-я Сухарная
- 2-я Сухарная Береговая
- 2-я Харьковская
- 2. Tšulõmskaja
- 2-я Школьная
- 2. Shosseynaya
- 2-я Юргинская
- 25 aastat oktoobris
- 3. september
- 3-го Интернационала
- 3. sõjavägi
- 3. mehaaniline
- 3-я Окинская
- 3. Olhovskaja
- 3. Tšulõmskaja
- 3-я Шоссейная
- 3-я Экскаваторная
- oktoobril 30 aastat
- 4-й Пятилетки
- 4-я Окинская
- 4-я Ольховская
- 4-я Рабочая
- 4. Sadovaja
- oktoobril 40 aastat
- 5. detsember
- 5-я Окинская
- 5-я Ольховская
- 5-я Рабочая
- 5. Sadovaja
- 6-я Ольховская
- 6. Sadovaja
- 7. Sadovaja
- 8 Марта
- 8. Sadovaja
- 9. november
- 9. kaardiväedivisjon
- 91-й Перекат
- Абаканская
- Абразивная
- Абхазская
- lennukitootjad
- Авиационная
- Autogeenne
- Автомобильная
- Автономная
- Agronoomiline
- Адриена Лежена
- Aserbaidžaan
- Айвазовского
- Акмолинская
- Aksenova
- Albazinskaja
- Алданская
- Aleiskaya
- Александра Ерёмина
- Aleksander Nevski
- Александра Чистякова
- Александры Плотниковой
- Алеутская
- Аллейная
- Алма-Атинская
- Алмазная
- Altai
- Алуштинская
- Альпийская
- Амбулаторная
- Amurskaja
- Hangarnaya
- Андрея Рублёва
- Anžerskaja
- Анисовая
- Anood
- Anosova
- Апрельская
- Аральская
- Арбатская
- Arensky
- Арзамасская
- Arktika
- Armavir
- Artioom
- Артиллерийская
- Архитектурная
- Астраханская
- Астрономическая
- Атлетическая
- Atšinskaja
- Ašgabat
- Lennujaam
- Бабушкина
- Baganskaja
- Багратиона
- Баженова
- База Геологии
- Базисная
- Байдукова
- Baikalskaja
- Bakuu
- Balakireva
- Балластная
- Баргузинская
- Bardina
- Барышевская
- Барьерная
- Батарейная
- Баумана
- Bebel
- Бегичева
- Valge
- Belinski
- Беловежская
- Белякова
- Berdõševa
- Берёзовая
- Берёзовская
- Берилловая
- Bessemer
- Бестужева
- Betoonist
- Биатлонная
- Бийская
- Бирюзовая
- Бирюсинка
- Благовещенская
- Благодатная
- Блока
- Blucher
- Bohdan Hmelnõtski
- Боевая
- Болотная
- Suur
- bolševike
- Boriss Bogatkov
- Бориса Щукина
- Боровая
- Боровая Партия
- Borodin
- Борьбы
- Botaaniline
- Brest
- Brestskaja Gorka
- Бродского
- Бронная
- Брюсова
- Брянская
- Бугринская
- Бугурусланская
- Bulavin
- Puiestee
- Burdenko
- Burlinskaja
- Буровая
- Бусыгина
- Быстрая
- V. Võssotski
- Вавилова
- Валдайская
- Варшавская
- Vassili Starotšuk
- Васильковая
- Васнецова
- Васюганская
- Vatutin
- Вековая
- Вересаева
- Верещагина
- Vertkovskaja
- Kevad
- Vetlužskaja
- Взлётная
- Видная
- Виктора Звонарёва
- Victor vuntsid
- Виктора Шевелёва
- Viljuiskaja
- Виноградова
- Виталия Потылицына
- Витимская
- Вишнёвая
- Владивостокская
- Владимира Заровного
- Vladimirovskaja
- Vlasova
- Внешняя
- Vee tarbimine
- Водопроводная
- sõjaline
- Sõjaväemäe 4. rida
- Военная Горка 5-я линия
- Sõjaväemäe 6. rida
- Вознесенская
- sõjaline
- Войкова
- Волжская
- Волколакова
- Володарского
- Волочаевская
- Volhovskaja
- Воронежская
- Воскова
- Воскресная
- Восточный Посёлок
- Восход
- Valikaine
- Kõrgepinge
- Высокогорная
- Высотная
- Näitus
- Газонная
- Гайдара
- Galilea
- Galkovski
- Galuštšak
- Гаражная
- Garanina
- Гармоничная
- Гаршина
- Гастелло
- Гастрономическая
- Geodeetiline
- Геологическая
- Георгиевская
- Georgi Kolonda
- Геофизическая
- Revolutsiooni kangelased
- Hüdraulika paigaldus
- Гипсовая
- Gladkova
- Глинки
- Gogol
- Godovikova
- Gomel
- Гончарная
- Гончарова
- Gorbanya
- Горнолыжная
- Gorskaja
- Tsiviil
- Гранатовая
- Гранитная
- Grekova
- Грибоедова
- Григоровича
- Гризодубовой
- Gruusia keel
- Sillutamata
- Гурзуфская
- Gurjevskaja
- Гусинобродский Тракт
- Давыдовского
- Dalidovitš
- Дальневосточная
- Дальняя
- Dargomõžski
- Дарьяльская
- Даурская
- Dacha
- Dvizhentsev
- Двинская
- Дегтярёва
- Дежнёва
- dekabristid
- Kümme päeva
- Декоративный Питомник
- Дементьева
- Демократическая
- Demyan Bedny
- Демьяновская
- Deniss Davõdov
- Depovskaja
- asetäitja
- Deržavina
- Десантная
- Джамбула
- Дивизионная
- Дивногорская
- Dünamo
- Диспетчерская
- Дмитрия Донского
- Dmitri Šamšurin
- Дмитрия Шмонина
- Днепровская
- Dneprogesovskaja
- Добрая
- Dobrolyubova
- Dobroselskaja
- Доватора
- Докучаева
- Донбасская
- Дорожная
- Dostojevski
- Sõprus
- Dubravy
- Дукача
- Dunajevski
- Doonau
- Dusi Kovaltšuk
- Дюканова
- Евгения Глинского
- Евгения Серёдкина
- Европейская
- Еловая
- Еловый Бор
- Elohhovskaja
- Ельцовская
- Jeniseiskaja
- Jerevan
- Ереснинская
- Yermak
- Есенина
- Железняка
- Житомирская
- Žukovski
- Žuravleva
- Žurinskaja
- Zabaikalskaja
- Zabalueva
- Заветная
- Загородная
- Закавказская
- Zalessky
- Заозёрная
- Западная
- Заповедная
- Zarechenskaja
- Заслонова
- Затонная
- Täht
- Зейская
- Зелёная
- Зелёная Горка
- Зеленодолинская
- Зеленхозовская
- Зенитная
- Зимняя
- Златоустовская
- Zoya Kosmodemyanskaya
- Zolotodolinskaja
- Зональная
- Зоологическая
- Zyryanovskaja
- Ивана Севастьянова
- Ивана Титкова
- Ivleva
- Игарская
- Изоляторная
- Изумрудная
- Изыскателей
- Ilmenskaja
- Инвентарная
- Индустриальная
- Inskaja
- Институтская
- Инюшенская
- Hipodroom
- Irkutsk
- Иртышская
- Ratsavägi
- Кавалькадная
- Кавказская
- Казачинская
- Kainskaja
- Кайтымовская
- Калибровая
- Kalinina
- Калужская
- Каменогорская
- Kamenskaja
- Каменский Тракт
- Камчатская
- Камышенская
- Капитана Сигова
- Караваева
- Карамзина
- Карбышева
- Karl Liebknecht
- Карпатская
- Karpinski
- Карская
- Katood
- Katunskaja
- Kaunas
- Каховская
- Качалова
- Каширская
- Каштановая
- Кедровая
- Кемеровская
- Керамическая
- Керченская
- Киевская
- Kirzavodskaja
- Kirov
- Telliskivimägi
- Киселевская
- Kislovodskaja
- Клеверная
- Vaher
- Клубная
- Klyuch-Kamyshenskoe platoo
- Ключевая
- Kollektiivne
- Коломенская
- Колхидская
- Kolhoosnaja
- Kolivanskaja
- Koltsova
- Комбайнёров
- Комбинатская
- Кометная
- Коминтерна
- Kommunaal
- kommunist
- Коммунстроевская
- Ühistu
- Корнея Чуковского
- Королёва
- Korolenko
- Korchagina
- Косиора
- Kosmos
- Космонавтов
- Kostonaeva
- Костычева
- Kotovski
- Kochubey
- Košurnikova
- Краевая
- Крамского
- Krasina
- Красноводская
- Красногвардейская
- Krasnogorskaja
- Krasnodar
- Krasnoselskaja
- Красноуфимская
- Krasnoflotskaja
- Krasnojarsk
- Красный Восток
- Красный Факел
- Punased koidikud
- Punased partisanid
- Krause
- Krasheninnikova
- Крестьянская
- Кривоносова
- Krivoštšekovskaja
- Kropotkin
- Krylova
- Крымская
- Kubanovskaja
- Kubovaja
- Кузбасская
- Кузнечная
- Kuzma Minin
- Kuibõševa
- Kulundinskaja
- Kuprina
- Kurganskaja
- Курильская
- Курортная
- Курская
- Kurtšatova
- Кутузова
- Лаврова
- Lazarev
- Лазо
- Azure
- Ландшафтная
- Лаптева
- Ласточкина
- Лебедева
- Лебедевского
- Леваневского
- Левитана
- Левый Берег Ельцовки
- Левый Берег Каменки
- Pljuštšikha vasak kallas
- Легендарная
- Лейтенанта Амосова
- Lenin
- Лениногорская
- Lenskaja
- Леонида Русских
- Lermontov
- Leskova
- Лесная
- Летняя
- Lisa Chaikina
- Lineaarne
- Липецкая
- Лирическая
- Valukoda
- Leedu
- Lobatševski
- Лобова
- Lokomotivnaja
- Lomonossov
- Луговая
- Лужниковская
- Лузгина
- Лучезарная
- Лучистая
- Lublinskaja
- Ляпидевского
- Magadan
- Магнитогорская
- Магро
- Майкова
- Майкопская
- Майская
- Макеевская
- Макетная
- Makovski
- Maksim Gorki
- Малахитовая
- Väike ratsavägi
- Malaya Krasnoarmeyskaya
- Малая Лесная
- Малая МОПРа
- Малиновая
- Малыгина
- Марата
- Maria Uljanova
- Мартена
- Мартовская
- Матросова
- Машиностроителей
- Маяковского
- Meditsiinipersonal
- Междуреченская
- Мелиоративная
- Mendelejev
- Менжинского
- Механизаторов
- Mira
- Мирная
- Михаила Кулагина
- Mihhail Mihhejev
- Mihhail Perevozchikov
- Michurin
- Можайского
- Моисеенко
- Молдавская
- Noorus
- Молодогвардейская
- Молодости
- Мончегорская
- МОПРа
- Морозова
- Мосина
- Moskvina
- Москворецкая
- Moskva
- Sillutis
- Моторная
- Моховая
- Моцарта
- Музыкальная
- Мурманская
- Muhhatšova
- Myasnikova
- Pljuštšikha muldkeha
- Nagornaja
- Надежды
- Надсона
- Нарвская
- Folk
- Narõmskaja
- Нарядная
- Науки
- Наумова
- Нахимова
- Находка
- Национальная
- Невельского
- Nekrasova
- Nemirovitš-Dantšenko
- Nižni Novgorod
- Nikitin
- Nikolajev
- Николая Грицюка
- Николая Островского
- Николая Сотникова
- Николая Стазаева
- Nikolai Shipilov
- Uus
- Uus Zarya
- Novikova
- Новоалтайская
- Новобугринская
- Uus aasta
- Novomorskaja
- Новороссийская
- Novoselov
- Новосельская
- Новосибирская
- Ногина
- Норильская
- Obdorskaja
- Облачная
- Kaitse
- Обручева
- Obskaja
- Обские Зори
- Ühendused
- Ovražnaja
- Ovtšukova
- Огарёва
- Огинского
- Одоевского
- Озёрная
- Окинская
- Kaevik
- Окружная
- Oktjabrskaja
- Oleg Koševoi
- Олёкминская
- Oleko Dundicha
- Олимпийская
- Оловянная
- Ольги Берггольц
- Olga Žilina
- Olhhovskaja
- Ольшинского
- Omsk
- Онежская
- Ordžonikidze
- Оренбургская
- Орловская
- Оршанская
- Осенняя
- Осипенко
- Осипова
- Osoaviakhima
- Отрадная
- Okhotsk
- Ошанина
- Paveletskaja
- Павла Кондратенко
- Павленко
- Павлова
- Padunskaja
- Pallas
- Paniševa
- Panfilovtsev
- Парашютная
- Парковая
- Partisan
- Parkhomenko
- Kassett
- Penza
- Pervomaiskaja
- Перекатная
- Перекопская
- Переселенческая
- Permitina
- Пермская
- Perova
- Перспективная
- Песочная
- Пестеля
- Петровская
- Petrovski
- Petrozavodskaja
- Петропавловская
- Petukhova
- Petšatnikov
- Печерская
- Jalakäija
- Пилотов
- Pionerskaja
- Pisarev
- Pisemsky
- Пихтовая
- Планетная
- Planeerimine
- Planeeritud
- Plakhotnõi
- Плеханова
- Плющиха
- Плющихинская
- Победителей
- Pobežimova
- Пограничная
- Подбельского
- Подгорная
- Поддубенская
- Подневича
- Podolskaja
- Подъёмная
- Пожарского
- Пойменная
- Allamäge
- Pokrõškin
- Поленова
- Ползунова
- Poltavskaja
- Полякова
- Pontoon
- Popova
- Порт-Артурская
- Портовая
- Poselkovaja
- Potaninskaja
- Потёмкина
- Почтовая
- Почтовый Лог
- Правый Берег Ельцовки
- Правый Берег Плющихи
- Праздничная
- Пржевальского
- Пригородная
- Приисковая
- Приморская
- Приобская
- Приовражная
- Приозёрная
- Природная
- Пришвина
- Прогулочная
- Prožektorite valguses
- Laenutus
- Прокопьевская
- Proletarskaja
- Промкирпичная
- Промышленная
- Просторная
- Läbivool
- Профилактическая
- Профинтерна
- Ametiühing
- Pihkovskaja
- Pugatšova
- Пулемётная
- Reisimine
- Пушкарёва
- Puškin
- Радиаторная
- Raadiotehnika
- Радистов
- Радищева
- Радужная
- Piirkond
- Расковой
- revolutsioonid
- Raudtee
- Remont
- Рентгеновская
- Репина
- vabariiklane
- Rechkunovskaja
- Речная
- Rimski-Korsakov
- Рионская
- Rodnikovaja
- Рождественская
- Romanova
- Ростовская
- Рощинская
- Рубежная
- Püssiruum
- Руставели
- Рыбацкая
- Рылеева
- Pihlakas
- Садовая
- Sacco ja Vanzetti
- Saltõkov-Štšedrin
- Самаркандская
- Самарская
- Gravitatsioon
- Саратовская
- Sverdlov
- Svetlanovskaja
- Светлая
- Valgusfoor
- Vabadus
- Связистов
- Севастопольская
- Северная
- Седова
- Selezneva
- Семейная
- Семёна Иоаниди
- Shamšini perekonnad
- Serafimovitš
- Сердюкова
- Serebrennikovskaja
- Серебряная
- Hõbedased võtmed
- Serpuhhovskaja
- Сестрорецкая
- Сеченова
- Siberi
- Сибирцева
- Sibirjakov-kaartlased
- Sibrevkoom
- Сибсельмашевская
- Sibstroyputi
- Сивашская
- Simferopol
- Скрябина
- slaavi
- Слюдянка
- Смежная
- Smolenskaja
- Смородиновая
- Снежная
- Nõukogude
- Nõukogude Siber
- Согласия
- Содружества
- Сокольническая
- Солидарности
- Солнечногорская
- Võistlused
- Сормовская
- Сосновая
- Состязания
- Sofia
- Социалистическая
- Сочинская
- liit
- Spartacus
- Спортивная
- Ставропольская
- Stanislavski
- Станичная
- Станкевича
- Jaam
- Стартовая
- Стасова
- Stepan Razin
- Степная
- Столбовая
- Столичная
- Сторожевая
- Stofato
- Стрелковая
- Стрелочная
- Строительная
- Üliõpilane
- Судоходная
- Suzunskaja
- Сургутская
- Сурикова
- Surkova
- Susanina
- Kuivik
- Суходольная
- Sukhoi logi
- Сухумская
- Syzranskaja
- Таврическая
- Таганрогская
- Таганская
- Таёжная
- Тайгинская
- Taimõrskaja
- Talovaya
- Tamanskaja
- Танкистов
- Tank
- tatarlane
- Tatjana Snežina
- Ташкентская
- Твардовского
- Tverskaja
- Teatralnaja
- Телевизионная
- Телефонная
- Телецкая
- Тельбесская
- Telman
- Varjuline
- Теплоходная
- Linnahaigla territoorium
- Территория Кожзавода
- Техническая
- Тимакова
- Тимирязева
- Titov
- Тихая
- Тихвинская
- Толбухина
- Толмачёвская
- Tolstoi
- Topolevaja
- Торфяная
- Травяная
- Трактовая
- Тракторная
- Трехгорная
- Kootud
- Трикотажстроя
- Троицкая
- Троллейная
- Трубная
- Трубопроводная
- Töö
- Tubinskaja
- Тульская
- Tunnel
- Tunneli laskumine
- Turgenev
- Тухачевского
- Тушинская
- Tjulenin
- Тютчева
- Тянь-Шаньская
- Nurk
- Ударная
- Udarnikov
- Удмуртская
- Sõlm
- Узорная
- Укромная
- Ульяновская
- Универсальная
- Уральская
- Уржумская
- Uritski
- Успенского
- Ussuriiskaja
- Уфимская
- Ученическая
- Õpetajate tuba
- Учхозовская
- Ушакова
- Уютная
- Tehas
- Фадеева
- Фасадная
- Фёдора Горячева
- Fedora Ivatšjova
- Fedoseeva
- Фиалковая
- Физкультурная
- Филатова
- Фрезерная
- Frunze
- Фурманова
- Хакасская
- Халтурина
- Харьковская
- Хасановская
- Херсонская
- Хилокская
- Хинганская
- Хитровская
- Khovanskaja
- Hoki
- Холмистая
- Холодильная
- Хороводная
- Центральная
- Циолковского
- Tšaikovski
- Chapaeva
- Chaplygin
- Часовая
- Tšeljuskintsev
- Tšeljabinsk
- Червонная
- Черемушная
- Tšeremhovskaja
- Черенкова
- Черепановская
- Черкасская
- Черноморская
- Tšernoretšenskaja
- Черносельская
- Черняховского
- Чехова
- Читинская
- Chkalova
- Tšuiskaja
- Tšukotka
- Tšulõmskaja
- Шадринская
- Шапошникова
- Шевцовой
- Ševtšenko
- Шекспира
- Шелохвостова
- Широкая
- Шишкина
- Шмидта
- Шолкина
- Шорная
- Штормовая
- Schubert
- Шукшина
- Шушинская
- Štšetinkin
- Shchorsa
- Эйхе
- Экономическая
- Экскаваторная
- Электровозная
- Электрозаводская
- Энгельса
- Энергетическая
- Entusiastid
- Эстафетная
- eesti keel
- aastapäev
- Южная
- Yunnatov
- Юности
- Юрия Смирнова
- Яблочная
- Ягодинская
- Jadrintsevskaja
- Ядринцевский Подъем
- Яковлева
- Якутская
- Jakušev
- Jalta
- Яна Райниса
- Январская
- Янтарная
- Яншина
- Яринская
- Ярослава Гашека
- Ярославского
- Ясная
- Ясногорская
- Яснополянская
- Ясный Берег