väljastpoolt Серафимовича veebikaardil
Sama nimi, Серафимовича
- Серафимовича, väljastpoolt, Novosibirsk
- Серафимовича, väljastpoolt, Nižni Novgorod
- Серафимовича, väljastpoolt, Kaasan
- Серафимовича, väljastpoolt, Tšeljabinsk
- Серафимовича, väljastpoolt, Rostov Doni ääres
- Серафимовича, väljastpoolt, Ufa
- Серафимовича, väljastpoolt, Volgograd
- Серафимовича, väljastpoolt, Krasnojarsk
- Серафимовича, väljastpoolt, permi keel
- Серафимовича, sõidurada, Voronež
- Серафимовича, väljastpoolt, Uljanovski
- Серафимовича, väljastpoolt, Novokuznetsk
- Серафимовича, väljastpoolt, Astrahan
- Серафимовича, väljastpoolt, Penza
- Серафимовича, reisida, Penza
- Серафимовича, väljastpoolt, Kirov
- Серафимовича, väljastpoolt, Cheboksary
- Серафимовича, väljastpoolt, Kaliningrad
- Серафимовича, väljastpoolt, Magnitogorsk
- Серафимовича, väljastpoolt, Ivanovo
- Серафимовича, väljastpoolt, Belgorod
- Серафимовича, väljastpoolt, Arhangelsk
- Серафимовича, väljastpoolt, Vladikavkaz
- Серафимовича, väljastpoolt, Murmansk
- Серафимовича, väljastpoolt, Saransk
- Серафимовича, väljastpoolt, Tambov
- Серафимовича, väljastpoolt, Petroskoi
- Серафимовича, sõidurada, Petroskoi
- Серафимовича, väljastpoolt, Joškar-Ola
- Серафимовича, sõidurada, Joškar-Ola
- Серафимовича, väljastpoolt, mütištši
- Серафимовича, väljastpoolt, Novocherkassk
- Серафимовича, väljastpoolt, Volgodonsk
- Серафимовича, väljastpoolt, Kamõšin
- Серафимовича, väljastpoolt, Biškek
- Серафимовича, väljastpoolt, Krivoy Rog
- Серафимовича, sõidurada, Yeysk
- Серафимовича, väljastpoolt, Grodno
- Серафимовича, sõidurada, Bor
- Серафимовича, väljastpoolt, Mihhailovka
- Серафимовича, väljastpoolt, Gorlovka
- Серафимовича, väljastpoolt, Aleksin
- Серафимовича, väljastpoolt, Moskva
- Серафимовича, väljastpoolt, Sevastopol
- Серафимовича, väljastpoolt, Irkutsk
- Серафимовича, väljastpoolt, Mariupol
- Серафимовича, väljastpoolt, Rubtsovsk
- Серафимовича, väljastpoolt, Sofia ala
- Серафимовича, väljastpoolt, naabruskond Svetlana
- Серафимовича, reisida, naabruskond nr 8
- Серафимовича, sõidurada, Engels
- Серафимовича, väljastpoolt, Engels
- Серафимовича, reisida, Engels
- Серафимовича, väljastpoolt, Minsk
- Серафимовича, väljastpoolt, naabruskond Коммуна
Muu tänavatel, Voronež
- 1. mai
- 1-я
- 10-я
- 100-й Стрелковой Дивизии
- 11-я
- 121. jalaväedivisjon
- 146-го Авиаполка
- 17. september
- 19-й Стрелковой Дивизии
- Komsomoli 20. aastapäev
- Oktoobri 20. aastapäev
- 206-й Стрелковой Дивизии
- 25. oktoobril
- 25 Января
- 3-го Интернационала
- 30-летия Октября
- 303. jalaväedivisjon
- oktoobril 40 aastat
- 41-го Пограничного Полка
- 45. laskurdiviis
- 5 Декабря
- 5-я
- 60. armee
- 60-летия ВЛКСМ
- 8 Марта
- 9 Мая
- 9. jaanuar
- Абрикосовая
- Abyzova
- Lennundus
- Адмирала Чурсина
- Azovskaja
- Aivazovski
- Айдаровская
- Академика Басова
- Академика Конопатова
- Академика Королёва
- Akadeemik Prjanišnikov
- Аксакова
- Aldanskaja
- Aleksejevski
- Aleksei Geraštšenko
- Амбулаторная
- Andreeva
- Antokolski
- Antonova-Ovseenko
- Антоновская
- Апраксина
- Arzamasskaja
- Arsenalnaja
- Артамонова
- Артековская
- Артёма
- Артиллерийская
- Архитектора Быховского
- Архитектора Троицкого
- Astrahan
- Аэродромная
- Багратиона
- Bagritski
- Bagryannaya
- Bazarnaya Gora
- Põhiline
- Байконурская
- Bakunin
- Балашовская
- Barnaul
- Barrikaad
- Бархатный Бугор
- Baturinskaja
- Бахметьева
- Jooksurada
- Безоблачная
- Белгородская
- Belinski
- Беломорская
- Белорусская
- Белостокская
- Белый Колодец
- Beljajeva
- Берегового
- Бережная
- Берёзовая Роща
- Berezovskaja
- Bespalova
- Bestužev
- Бетховена
- anküloseeriv spondüliit
- Богатырская
- Bogatšova
- Bohdan Hmelnõtski
- Bogucharskaja
- Bolšaja Manežnaja
- Большая Советская
- Bolšaja Streletskaja
- Bolšaja Tšernavskaja
- Боровская
- Бородина
- Ботанический Сад
- Братская
- Братьев Мариных
- Братьев Петровых
- Братьев Чертковых
- Soomustatud
- Brusilova
- Brjansk
- Bunakova
- Burdenko
- Buchkuri
- Вавилова
- Вагонная
- Vaitsehovski
- Vareikis
- Varšavskaja
- Васильевская
- Vatutina
- Vedugskaja
- Venevitinovskaja
- Венецианова
- Vereštšagina
- Верхняя
- Vera Figner
- Вешних Вод
- Виноградная
- Витебская
- Витрука
- Вишнёвая
- Vladimir Võssotski
- Vladimir Nevski
- Владимирская
- Возрождения
- Voikova
- Vokzalnaja
- Волго-Донская
- Volgogradskaja
- Volžskaja
- Волкова
- Волнистая
- Volnuhhina
- Вологодская
- Volodarski
- Волоколамская
- Vabastiil
- Вольховского
- Воробьёвская
- Воронихина
- Vorošilova
- Восточная
- Vrubel
- Вторая
- Выборгская
- Вьетнамская
- Газетчиков
- Газовая
- Гайдара
- Гаршина
- Gastello
- Генерала Ефремова
- Kindral Lizyukov
- Генерала Лохматикова
- Kindral Perkhorovitš
- Генерала Платова
- Генерала Раевского
- Генерала Халютина
- Генерала Шатилова
- Геофизическая
- Германа Титова
- Bresti kangelased
- Героев Красной Армии
- Героев Революции
- Sibirjakovi kangelased
- Stratosfääri kangelased
- Героев Труда
- Героев Хасана
- Herzen
- Gzhelskaja
- Гоголевская
- Головина
- Гомельская
- Гончаровская
- Metallitööliste mägi
- Kaevurid
- Городовикова
- Haigla
- Грамши
- Gremjatšenskaja
- Грибоедова
- Гринько
- Гродненская
- Грузинская
- Давыдовская
- Kaug-Ida
- Darwin
- Дарьинская
- Äärelinna küla
- dekabristid
- Демократии
- Деповская
- asetäitja
- Державина
- Dzeržinski
- Дзинковского
- Dimitrova
- Динамо
- Диспетчерская
- Dmitri Gorin
- Добровольческого Коммунистического Полка
- Добролюбова
- Добрый Путь
- Dokuchaeva
- Долинная
- Majaehitajad
- Donbass
- Donetsk
- Donskaja
- Дорожная
- Достоевского
- Дружбы
- Sõbralik
- Družinnikov
- Дружная
- Дубовая
- Дубровина
- Dugovaya
- Дунайская
- Дурова
- Евдокима Огнева
- Егоровская
- Екатерины Зеленко
- Jeletskaja
- Енисеевская
- Eremeeva
- Ermak
- Есенина
- Железноводская
- Željabova
- Жемчужная
- Живописная
- Жигулёвская
- Жигулина
- Жилина
- Жуковского
- Журавлиная
- Ajakirjanikud
- Заводская
- Загоровского
- Zagorodnaja
- Zadonskaja
- Заповедная
- Zaporožje
- Заслонова
- Защитников Родины
- Звёздная
- Зелёная
- Земляничная
- Землянская
- Землячки
- Знаменская
- Знаний
- Зои Космодемьянской
- Ivan Turkenich
- Ивановская
- Измайловская
- Leiutajad
- Изыскателей
- Iljitš
- Iljušina
- Hipodroom
- Irkutsk
- Иртышская
- Испытателей
- Ajaloolane Veselovski
- Историка Костомарова
- Кавалерийская
- Kazakova
- Kalatšejevskaja
- Калинина
- Калининградская
- Kaljajeva
- Kamskaja
- Карамзина
- Kardašova
- karjala
- Karl Liebknecht
- Karl Marx
- Karpinski
- Keller
- Кемеровская
- Keraamilised
- Kiiev
- Kirov
- Киселёва
- Кисловодская
- Клары Цеткин
- Klinskaja
- Клубная
- Княжеская
- Ковалевской
- Козо-Полянского
- Колхозный Путь
- Кольцевая
- Koltsovskaja
- Komissarževskaja
- Коммунальная
- Коммунаров
- Коммунистическая
- Коммунистической Молодёжи
- Композитора Алябьева
- Helilooja Stavonin
- Комсомольская
- Конно-Стрелецкая
- Конноармейская
- Конституции
- Disainerid
- Kopernik
- Korablinova
- korea keel
- Коренцова
- Korolenko
- Корольковой
- Kosmonaut Komarov
- Kosmonautid
- Streluki luud
- Kostromskaja
- Котовского
- Koduloolane Zvereva
- Ekstreemne
- Красина
- Красная Горка
- Красная Поляна
- Красненькая
- Krasnoarmeiskaja
- Красногвардейская
- Красногвардейца Зубрилова
- Краснодонская
- Краснозвёздная
- Krasnoznamennaja
- Красной Работницы
- Краснолесненская
- Красноярская
- Punane oktoober
- Punased koidikud
- Punased partisanid
- Krasovski
- Красочная
- Крейзера
- Крестьянская
- Криворучко
- Krivošein
- Kroonlinnas
- Kropotkin
- Ümar
- Krupskaja
- Крылова
- krimmi
- Кубанская
- Кубанская Гора
- Кузнецова
- Кузнечная
- Куйбышева
- Kukolkina
- Kulibina
- Куликовская
- Курганская
- Курнатовского
- Kuurort
- Kursk
- Курчатова
- Kutsygina
- Лагерная
- Ладожская
- Лазурная
- Лапшова
- Латненская
- Lebedeva
- Levanevski
- Левитана
- Лейтенанта Бовкун
- Лейтенанта Дзотова
- Лейтенанта Цветкова
- Ленина
- Leningradskaja
- Ленская
- Леонида Утёсова
- Лермонтова
- Лескова
- Лесная
- Лесной Массив
- Lesnõi Poselok
- Лётчика Демьянова
- Лётчика Замкина
- Лётчика Злобина
- Piloot Kolesnitšenko
- Лётчика Щербакова
- Lidia Rjabtseva
- Лизы Чайкиной
- Липецкая
- Липовая
- Листопадная
- Литейная
- Lihhatšova
- Lobatševski
- Логвиновская
- Лозовая
- Локомотивная
- Lomonossov
- Лосевская
- Луговая
- Луначарского
- Лызлова
- Льва Толстого
- Lvovskaja
- Любимая
- Любы Шевцовой
- Magnitogorsk
- Мазлумова
- Майкова
- Майская
- Макаренко
- Максима Горького
- Малаховского
- Malaya Manezhnaya
- Малиновая
- Малиновского
- Мало-Смоленская
- Мало-Стрелецкая
- Malo-Ternovaya
- Малышевская
- Малявина
- Марата
- Марии Копыловой
- marssal Golikova
- marssal Žukov
- Маршала Катукова
- Маршала Неделина
- Маршала Одинцова
- marssal Šapošnikova
- Масловская
- Matrosova
- Машинистов
- Mehaanikainsenerid
- Маяковского
- Медовая
- Mendelejev
- Merkulova
- Механическая
- Мечникова
- Минёров
- Минская
- Mira
- Мирная
- Mironova
- Michurina
- Мичуринская
- Moiseeva
- moldaavlane
- Молодёжная
- Molodogvardeytsev
- MOPR
- Mordasova
- Morozova
- Моховая
- Muldkeha
- Nagornaja
- Направника
- Narvskaja
- Нариманова
- Rahvas
- Народных Ополченцев
- Нахимовская
- Nebolsina
- Нежинская
- Iseseisvus
- Некрасова
- Nesterova
- Madalam
- Никитина
- Nikitinskaja
- Uuendajad
- Novgorodskaja
- Новикова
- Ново-Воронежская
- Новогодняя
- Новороссийская
- Новосёлов
- Новосибирская
- Новохопёрская
- Новый Быт
- Новый Посёлок
- Обнинская
- Обороны Революции
- Обручева
- Общественная
- Ovražnaja
- Ogareva
- Odessa
- Одоевского
- Озёрная
- Околицкая
- Piirkond
- Октябрьская
- Октябрьской Революции
- Олега Кошевого
- Oleko Dundicha
- Olifirenko
- Olminski
- Омская
- Онежская
- Ordžonikidze
- Orlovskaja
- Освобождение Труда
- Осиновая
- Оскольская
- Осоавиахима
- Островная
- Островского
- Ostrogožskaja
- Ostroukhova
- Ostužev
- Pavlova
- Панфилова
- Папова
- Парковая
- Паровозная
- Пархоменко
- Пахотная
- Peking
- Pervomaiskaja
- Переверткина
- Перекопская
- Персиковая
- Песчаная
- Песчаная Гора
- Petra Alekseeva
- Петра Сазонова
- Petrozavodskaja
- Печерская
- Peše-Streletskaja
- Jalakäija
- Пионерская
- Pirogov
- Pisareva
- Писательницы Кретовой
- Kirjanik Marshak
- Lasteaed
- Планетная
- Platonov
- Plehanovskaja
- Piir
- Podgorenskaja
- Podkletenskaja
- Подольская
- Пойменная
- Polzunova
- Polina Osipenko
- Полтавская
- Полякова
- Pomjalovsky
- Port Arthur
- Poselkovaja
- Поспеева
- Luuletaja Prasolov
- Tõde
- Pidulik
- Придонская
- Придорожная
- Приозёрная
- Proletarskaja
- Пролетарской Диктатуры
- Tööstuslik
- Valgustus
- Просторная
- Профессора Харина
- Ametiühing
- Пугачёва
- Putilina
- Putilovskaja
- Пушкарская
- Puškinskaja
- Пшеничная
- Pjatigorskaja
- Пятилетка
- Pjatnitski
- Рабочего Класса
- Рабочий Городок
- Radiozavodskaja
- Радостная
- Радужная
- Rakitinskaja
- Расковой
- Рассветная
- 1905. aasta revolutsioonid
- Käsitöö mägi
- Репненская
- Республиканская
- Речная
- Rževskaja
- Rižskaja
- Розовая
- Розы Люксембург
- Рокоссовского
- Романтиков
- Росистая
- Российская
- Ростовская
- Рыбацкая
- Рылеева
- Рябиновая
- Rjazan
- Savrasova
- Sadovaja
- Сакко и Ванцетти
- Салтыкова-Щедрина
- Саратовская
- Сафронова
- Свердлова
- Vabadus
- Signaalimehed
- Севастопольская
- Севастьяновский Съезд
- Северная
- Сельская
- Семилукская
- Сенная
- Sarovi seeravi
- Сергея Лазо
- Серго
- Серебрянского
- Serova
- Сеченова
- Силикатная
- Lilla
- Сказочная
- Скляева
- Скрибиса
- Au
- Славянская
- Смоленская
- Смородиновая
- Советская
- Совхозная
- Солдатское Поле
- Солидарности
- Päikeseenergia
- Сомовская
- Сосновая
- Сосновка
- Sofia Perovskaja
- Софьинская
- Sotsialistlik
- Sotši
- Союзная
- Спартаковская
- Спутниковая
- Sredne-Moskovskaja
- Средняя
- Станиславского
- Stankevitš
- Vanad bolševikud
- Степана Панкова
- Stepan Razin
- Степана Солодовникова
- Степная
- Столярная
- Ehitajad
- Строительная
- Üliõpilane
- Суворова
- Суконовка Левая
- Sukonovka Õige
- Сухумская
- Tambovskaja
- Tanejeva
- Танкиста Серебрякова
- Танкистов
- Tarantšenko
- Тверская
- Teatralnaja
- Текстильщиков
- Тельмана
- Тенистая
- Тепличная
- Тепловозная
- Tereškova
- Timirjazeva
- Тиханкина
- Тихая
- Тихий Дон
- Sõbralik
- Токарная
- Тополиная
- Торпедо
- Тракторная
- Транспортная
- Третьякова
- Троепольского
- Трудовая
- Tula
- Тупиковая
- Tupolev
- Тургенева
- Туровская
- Тюльпанная
- Löökpillid
- Уездная
- Украинская
- Ульяновская
- Уразовская
- Uural
- Uritski
- Saagikoristus
- Урывского
- Успенского
- Hommik
- Уфимская
- Koolitus Cordon
- Ушакова
- Ušinski
- Факельная
- Фёдора Тютчева
- Feoktistova
- Филатова
- Friedrich Engels
- Фронтовая
- Puuviljane
- Frunze
- Фурмановская
- Хабаровская
- Халтурина
- Харьковская
- Herson
- Холмистая
- Kholzunova
- Художника Пономарёва
- Цветущая
- Целинная
- Церковная
- Tsimljanskaja
- Tsiolkovski
- Tsyurupy
- Tšaikovski
- Чапаева
- Чаплыгина
- Чеботарёва
- Чебышева
- Челюскинцев
- Черенкова
- Tšerepanova
- Черниговская
- Черновицкая
- Черноморская
- Чернышёва
- Чернышевский Бугор
- Tšernõševski
- Tšernjahhovski
- Чехова
- Чижовская
- Читинская
- Chkalova
- Чудесная
- Чукотская
- Шахтинская
- Швейников
- Шевченко
- Шендрикова
- Шестакова
- Шехерева
- Шидловского
- Šilovskaja
- Шинников
- Šiškova
- Школьная
- Шолохова
- Шубина
- Shukshina
- Shchorsa
- Электровозная
- Elektrosignaal
- Entusiastid
- Ertelya
- Юбилейная
- Южная
- Южно-Моравская
- Julius Janonis
- Юности
- Юных Натуралистов
- Яблоневая
- Ягодная
- Yakira
- Jaroslavskaja