Забайкальская väljastpoolt veebikaardil
Sama nimi, Забайкальская
- Забайкальская väljastpoolt, Novosibirsk
- Забайкальская väljastpoolt, Volgograd
- Забайкальская väljastpoolt, Ulan-Ude
- Забайкальская väljastpoolt, Peterburi
- Забайкальская väljastpoolt, ala Diaghilevo
- Забайкальская väljastpoolt, küla Yablonka
- Забайкальская väljastpoolt, küla Захламино
Muu tänavatel, Habarovsk
- 1. Blagodatnaja
- 1220 Километр
- 2. Krimm
- 2-я Портовая
- 2. Sumskaja
- 2-я Ташкентская
- 202-й Воздушно-Десантной Бригады
- Võidu 65. aastapäev
- 8 Марта
- 9. kaardiväe laskurdiviis
- A.A.
- Абрикосовая
- Avangard
- Авачинская
- Lennundus
- Авроры
- Автобусная
- Автономная
- Агатовая
- Адмиральская
- Aivazovski
- Аксёнова
- Активистов
- Актюбинская
- albaanlane
- Александровская
- Алексеевская
- Алеутская
- Алмазная
- Altai
- Амурская
- Ангарская
- Андреевская
- Antenn
- Anyuiskaya
- Armavir
- Armee
- Artjomovskaja
- Артиллерийская
- Arhangelskaja
- Архаринская
- Архиповская Падь
- Аршинная
- Астраханская
- Астрономическая
- Atlandi ookean
- Atšinskaja
- Aerodromnaya
- Аянская
- Babuškina
- Baikalskaja
- Балтийская
- Барабинская
- Барнаульская
- Бархатная
- Batuevskaja filiaal
- Batumskaja
- Torn
- Беговая
- Безымянная
- Белинского
- Belomorskaja
- Белорусская
- Bessaraabia
- Бийская
- Бикинская
- Birobidžanskaja
- Blagodatnaja
- Blucher
- Богачёва
- Bohdan Hmelnõtski
- Бойко-Павлова
- Haigusleht
- Suur
- Bondar
- Borodinskaja
- Brest
- Brjansk
- Быстринская
- Бытовая
- Vavilova
- Vatutina
- Вересковая
- Верхнебазовая
- Verhneudinskaja
- Верхоянская
- Вершинная
- Kevad
- Вестовая
- Filiaal
- Виноградная
- Витебская
- Kirss
- Vladivostok
- Владимирская
- Voikova
- Volžskaja
- Вологодская
- Volochaevskaja
- Волховская
- Voronež
- Воспоминаний
- Восточная
- Ida semafor
- Vostretsova
- ВОХР
- Viiburskaja
- Высокая
- Высотная
- Выставочная
- Vjazemskaja
- Gaidar
- Gamarnika
- Gastello
- Geodeetiline
- Georgi Sedov
- Gerasimova
- Герцена
- Glinka
- Glinnaya
- Gogol
- Mustikas
- Голубкова
- Гомельская
- Городская
- Gorki
- Pirn
- Дальняя
- Данчука
- Darwin
- Даурская
- Dvinskaja
- Kahekordne
- dekabristid
- Демьяна Бедного
- Depovskaja
- asetäitja
- Džambula
- Dzeržinski
- Dikopoltseva
- Kaugjuhtimispult
- Dneprovskaja
- Доватора
- Dokuchaeva
- Донецкая
- Донская
- DorURSi Kaug-Ida raudtee
- Tamm
- Ежевичная
- Ермака
- Жасминовая
- Жданова
- Raudtee
- Жемчужная
- Maaliline
- Жигулёвская
- Житная
- Жуковского
- Заветная
- Tehas
- Заводская Падь
- Закатная
- Заовражная
- Zaozernaja
- Западная
- Lääne semafor
- Zaparina
- Зареченская
- Zaslonova
- Roheline
- Maasikas
- Õhutõrje
- Зеркальная
- Znamenštšikova
- Зои Космодемьянской
- Iževskaja
- Lubjakivi
- Изумрудная
- Ильинская
- Ильича
- Имени Лейтенанта С.В. Орлова
- Tööstuslik
- Интернациональная
- Irkutsk
- Иртышская
- Istomina
- Išimskaja
- Кабельная
- Ratsavägi
- Kaukaasia
- Kazanskaja
- kasahhi
- Kasakate mägi
- Казбекская
- Kalinina
- Kalinovaja
- Kamskaja
- Kamtšatskaja
- Kanskaja
- Карагинская
- Карельская
- Karl Marx
- Карьерная
- Kaspia
- Каховская
- Kord kvartalis
- Kedrovaja
- Кемеровская
- Керченская
- Kiiev
- Kim Yu Chen
- Kima
- Кирова
- Кирпичная
- Кишинёвская
- Vaher
- Klubi
- Printsess
- Cola Beldy
- Колгуева
- Коломенская
- Kolhoosnaja
- Komisjon
- Komsomolskaja
- Контурная
- Ühistu
- Корабельная
- Korolenko
- Корякская
- Kostromskaja
- Kotovski
- Кочнева
- Краматорская
- Krasina
- Krasnoarmeiskaja
- Красноводская
- Краснодарская
- Краснознамённая
- Krasnorechenskaja
- Краснофлотская
- Krasnõi Jar
- Talupoeg
- Крещенская
- Криворожская
- Kroonlinnas
- krimmi
- Kubanskaja
- Kubiak
- Кузбасская
- Kuznetšnaja
- Куйбышева
- Kulibina
- Kaupmees
- Курсовая
- Кустанайская
- Ладожская
- Lazo
- Leitnant Schmidt
- Lenin
- Leningradskaja
- Lenskaja
- Lermontov
- Lesnaja
- Лётная
- Lisa Chaikina
- Липовая
- Лиственная
- Heitlehised
- Valukoda
- Лозовая
- Lokomotivnaja
- Loterii
- Луганская
- Lugovaja
- Lunatšarski
- Лучистая
- Lev Tolstoi
- Magnetiline
- Magnitogorsk
- Майская
- Малеевка
- Мариинская
- Марины Расковой
- Marss
- Массовая
- Матросская
- Masinamehed
- Маяковского
- Kallis
- Мезенская
- Менделеева
- Менжинского
- Kohalik
- Metallitöölised
- Minina
- Mört
- Minsk
- Мирная
- Мичурина
- Могилёвская
- Молодёжная
- Монтажная
- Morozov Pavel Leontjevitš
- Морошковая
- Морская
- Moskva
- Sillutis
- Моторная
- Моховая
- Музыкальная
- Muravjov-Amurski
- Murmansk
- Mukhina
- Muldkeha
- Nagiškina
- Нагорная
- Narvskaja
- Наречная
- Нахимова
- Nevelski
- Nevskaja
- Nekrasova
- Немировича-Данченко
- Нестерова
- Õli
- Nikolajevskaja
- Uus
- Novovyborgskaja
- Novorossiysk
- Novochitinskaja
- Облепиховая
- Обозная
- Оборонная
- Oborskaja
- Образцовая
- Объединённая
- Ovražnaja
- Ogorodnaja
- Odessa
- Ozernaja
- Ookeaniline
- Окружная
- Oleg Koševoi
- Lepp
- Omsk
- Onežskaja
- Орджоникидзе
- Ореховая
- Originaal
- Orlovskaja
- Orsha
- Осенняя
- haab
- Островского
- Jaht
- Okhotsk
- Pavlenko
- Pavlovitš
- Pavlovskaja
- Pamir
- Pankova
- Парковая
- Vedur
- Партизанская
- Парфёнова
- Пархоменко
- Пассажирская
- Pervomaiskaja
- Eesliin
- Perekopskaja
- Rist
- Переселенческая
- Переяславская
- Perm
- Перспективная
- Petra Komarova
- Печерская
- Пилотов
- Pionerskaja
- Пионовая
- Pirogov
- Kuusk
- Планерная
- Пограничная
- Погрузочная
- Подгаева
- Podgornaja
- Požarski
- Полины Осипенко
- Полярная
- Портовая
- Poselkovaja
- Postõševa
- Posti
- Пояркова
- Pravoberežnaja
- Priamurskaja
- Prigorodnaja
- Приёмная
- Primorskaja
- Провинциальная
- Прогрессивная
- Tootmine
- Пролетарская
- Õhetus
- Промышленная
- Aurutamine
- Professor M.P.
- Профсоюзная
- Prudovaya
- Пугачёва
- Пушистая
- Puškin
- Töötab
- Rabotši Gorodok
- Равнинная
- Raadio
- Radishcheva
- Razdolnaja
- Районная
- Революции
- Рекордная
- Рельефная
- Ремесленная
- Repina
- vabariiklane
- Речная
- Рижская
- Романовская
- Руднева
- Rybinskaja
- Рябиновая
- Sadovaja
- Saltõkova-Štšedrin
- Санаторная
- Sanitaar
- Сарапульская
- Саратовская
- Sahhalinskaja
- Sverdlova
- Световая
- Svirskaja
- Свободная
- Связная
- Sevastopol
- põhjamaine
- Sennaya
- Serõševa
- Sechenov
- Siberi
- Signaal
- Sidorenko
- Sinelnikova
- Ladu
- Славянская
- Lukksepp
- Slobodskaja
- Teenindus
- Smolenskaja
- Nõukogude
- Sovhoznaja
- Võistlused
- Союзная
- Спасская
- Spetsialistid
- Ставропольская
- Stanislavski
- Станционная
- Старославянская
- Stepan Razin
- Строительная
- Suvorov
- Sungari
- Surikov
- Suchanskaja
- Счастливая
- Sysoeva
- Тагильская
- Таёжная
- Таймырская
- Тамбовская
- Танковая
- Ташкентская
- Тверская
- Teatralnaja
- Telman
- Тенистая
- Soojus
- Timirjazeva
- Тихая
- Vaikne ookean
- Tobolskaja
- Tomsk
- Тополиная
- Тракторная
- Tramm
- Transport
- Третьяковская
- Trekhgornaja
- Трёхдорожная
- Троянская
- Tula
- Tungusskaja
- Turbinnaya
- Turgenev
- Uborevitš
- Угловая
- Узловая
- Украинская
- Уктурская
- Uural
- Urgalskaja
- Урицкого
- Усадебная
- Ussuriiskaja
- Утренняя
- Ufa
- Ukhtomsky
- Tehas
- Fadeeva
- Федеративная
- Физкультурная
- Flegontova
- Флотская
- Folomeeva
- Fortuuna
- Frunze
- Furmanova
- Хабаровская
- Khalturina
- Ханкайская
- Khasanovskaja
- khingan
- Kirurgiline
- Хлопунова
- Хорышева
- Hutorskaja
- Цветная
- Tselinnaya
- Центральная
- Tsimljanskaja
- Чайковского
- Чапаева
- Chekalina
- Челюскинцев
- Черёмуховая
- Tšeremhovskaja
- Plaaditud
- Tšernigovskaja
- Must meri
- Tšernoretšenskaja
- Tšernõševski
- Tšehhov
- Chitinskaja
- Чкалова
- Tšukotka
- Shabadina
- Шатова
- Шахтинская
- Ševtšenko
- Шевчука
- Шелеста
- Šeronova
- Шефская
- Шилкинская
- Shimanovskaja
- Lai
- Kool
- Škotova
- Šmakovskaja
- Штормовая
- Штурманская
- Shuranova
- Щорса
- Эстафетная
- Южная
- Юнгов
- Noorus
- Яблоневая
- Ягодная
- Якутская
- Jamskaja
- Яровая
- Jaroslavskaja
- Ясная
- Yashina