Клубная väljastpoolt veebikaardil
Sama nimi, Клубная
- Клубная väljastpoolt, Novosibirsk
- Клубная väljastpoolt, Nižni Novgorod
- Клубная väljastpoolt, Kaasan
- Клубная väljastpoolt, Rostov Doni ääres
- Клубная väljastpoolt, Volgograd
- Клубная väljastpoolt, Voronež
- Клубная väljastpoolt, Krasnodar
- Клубная väljastpoolt, Iževsk
- Клубная väljastpoolt, Jaroslavl
- Клубная väljastpoolt, Habarovsk
- Клубная väljastpoolt, Novokuznetsk
- Клубная väljastpoolt, Kirov
- Клубная väljastpoolt, Cheboksary
- Клубная väljastpoolt, Tambov
- Клубная väljastpoolt, Kostroma
- Клубная väljastpoolt, Petroskoi
- Клубная väljastpoolt, Kaevandused
- Клубная väljastpoolt, Južno-Sahhalinsk
- Клубная väljastpoolt, mütištši
- Клубная väljastpoolt, Novocherkassk
- Клубная väljastpoolt, Nakhodka
- Клубная väljastpoolt, Kislovodsk
- Клубная väljastpoolt, oktoober
- Клубная väljastpoolt, Sergiev Posad
- Клубная väljastpoolt, Dace
- Клубная väljastpoolt, Žukovski
- Клубная väljastpoolt, Noginsk
- Клубная väljastpoolt, Simferopol
- Клубная väljastpoolt, Konotop
- Клубная väljastpoolt, Feodosia
- Клубная väljastpoolt, Gorlovka
- Клубная väljastpoolt, Aramil
- Клубная väljastpoolt, Mitšurinsk
- Клубная väljastpoolt, Bologoe
- Клубная väljastpoolt, Kremennaja
- Клубная väljastpoolt, Belovo
- Клубная väljastpoolt, Poi
- Клубная väljastpoolt, Apšeronsk
- Клубная väljastpoolt, Saratov
- Клубная väljastpoolt, Bezhitsky ala
- Клубная väljastpoolt, Berezniki
- Клубная väljastpoolt, Bugulma
- Клубная väljastpoolt, Bogoroditsk
- Клубная väljastpoolt, Elamurajoon Padun
- Клубная väljastpoolt, küla Novosineglazovo
- Клубная väljastpoolt, naabruskond Punane linn
- Клубная väljastpoolt, Raudtee maakond
- Клубная väljastpoolt, naabruskond Tarmans
- Клубная väljastpoolt, Ordžonikidzevski ala
- Клубная väljastpoolt, naabruskond Голый Мыс
- Клубная väljastpoolt, küla Ушаковка
- Клубная väljastpoolt, Воркута
- Клубная väljastpoolt, naabruskond Цементный
- Клубная väljastpoolt, naabruskond Шиловский
Muu tänavatel, Uljanovski
- 1 Мая
- 1-я Линия
- 12. september
- 19 Партсъезда
- 2. Lääne eeslinn
- 4-й Пятилетки
- 40-летия Комсомола
- 40-летия Октября
- Võidu 40. aastapäev
- 8 Марта
- 9 Мая
- Аблукова
- Avtozavodskaja
- Автомобилистов
- Агрономическая
- Азовская
- Академика Павлова
- Академика Сахарова
- Аксакова
- Alašejeva
- Aleksandra Matrosova
- Aleksander Nevski
- Aleksandrovskaja
- Aleksei Naganov
- Амурская
- Ангарская
- Андрея Блаженного
- Артёма
- Arhangelsk
- Arhitekt Livtšak
- Arhitekt Shode
- Astradamovskaja
- Бабушкина
- Bakuu
- Балтийская
- Bari Tarkhanova
- Bauman
- Bebel
- Беговая
- Belinski
- Беляева
- Береговая
- Благодатная
- Bogdana Khitrovo
- Bohdan Hmelnõtski
- Bogdanov
- Borodin
- Ботаническая
- Buinskaja
- Варейкиса
- Vatutina
- Verhnepolevaja
- Весенняя
- Винновская
- Vitebsk
- Vladimirskaja
- Водопроводная
- Vokzalnaja
- Волгоградская
- Волжская
- Вольная
- Vorobjov
- Воровского
- Врача Михайлова
- Vyrypaevskaja
- Гагарина
- Gaidar
- Galaktionova
- Gafurova
- Kindral Melnikov
- Kindral Tabakin
- Gerasimov
- Героев Свири
- Герцена
- Gimova
- Гладышева
- Glinka
- Гоголя
- Gontšarova
- Gorina
- Gorki
- Гражданская
- Грибоедова
- Гусева
- Дальняя
- Dacha
- Деева
- dekabristid
- Deniss Davõdov
- Deržavina
- Dzeržinski
- Juhtruum
- Dmitri Uljanov
- Днепропетровская
- Dovatora
- Докучаева
- Dostojevski
- Eremetsky
- Efremova
- Жасминная
- Железнодорожная
- Rauddivisjon
- Žigulevskaja
- Žirkevitš
- Жуковского
- Заречная
- Isamaa kaitsjad
- Звёздная
- Zoya Kosmodemyanskaya
- Игошина
- Inzenskaja
- Hipodroom
- Kadyana
- Kazanskaja
- Калинина
- Калининградская
- Kamõšinskaja
- Karamzinskaja
- Karbõševa
- Karl Liebknecht
- Karl Marx
- Karsunskaja
- Kashtankina
- Киндяковых
- Kirov
- Kobozeva
- Кольцевая
- Ühistu
- Korunkova
- Korjukin
- Kosmonautid
- Котовского
- Крайняя
- Krasnoarmeiskaja
- Krasnogvardeiskaja
- Краснодонская
- Краснопролетарская
- Krasnojarsk
- Krolunitski
- Krupskaja
- Крылова
- Krymova
- Kuznetsova
- Kuzovatovskaja
- Kuibõševa
- Kulibina
- Lenin
- Ленинградская
- Lermontov
- Lesnaja
- Лизы Чайкиной
- Lihhatšova
- Lokomotivnaja
- Ломоносова
- Луговая
- Луначарского
- Лунная
- Lev Tolstoi
- Ljubov Ševtsova
- Майская Гора
- Malosaratovskaja
- Marata
- Марии Мусоровой
- Majakovski
- Мелекесская
- Менжинского
- Металлистов
- Minaeva
- Minina
- Mira
- Michurina
- Mozhaisky
- Моряков
- Московская
- Mostovskaja
- МТС-1
- МТС-2
- МТС-3
- Volga jõe muldkeha
- Набережная реки Свияги
- Simbirka jõe muldkeha
- Nagornaja
- Nazarjeva
- Нахимова
- Национальная
- Неверова
- Nekrasova
- Nemirovitš-Dantšenko
- Nižnepolevaja
- Nižnetatarskaja
- Новая
- Novgorodskaja
- Новосвияжский Пригород
- Новосибирская
- Ovražnaja
- Одесская
- Oktjabrskaja
- Oleg Koševoi
- Omsk
- Опытная
- Ordžonikidze
- Оренбургская
- Orlova
- Orlovskaja
- Orskaja
- Ostrovski
- Отрадная
- Офицерская
- Pavlika Morozova
- Panoraam
- Панфёрова
- Panfilovtsev
- Parkhomenko
- Первомайская
- Пионерская
- Plehhanov
- Победы
- Požarski
- Polbina
- Port
- UKSM küla
- Почтовая
- Привокзальная
- Prigorodnaja
- Призовая
- Приречная
- Prokofjev
- Proletarskaja
- Tööstuslik
- Профсоюзная
- Pugatšova
- Путевая
- Пушкарёва
- Puškinskaja
- Рабочая
- Radishcheva
- Raskova
- Reina
- Repina
- Robespierre
- Родниковая
- Luksemburgi roosid
- Российская
- Rostovskaja
- Ryleeva
- Rjabikova
- Садовая
- Садовникова
- Сакко и Ванцетти
- Samara
- Свердлова
- Светлая
- Свияжная
- Svijažskaja
- Vabadus
- Sevastopol
- põhjamaine
- Северный Венец
- Sengilejevskaja
- Serafimovitš
- Sergei Tjulenin
- Simbirskaja
- Skotšilova
- Skrinski
- Смычки
- Советской Армии
- Sovhoznaja
- Солнечная
- Соловьёва
- Spasskaja
- Спортивная
- Спортплощадь
- Minajevi laskumine
- Stepan Razini laskumine
- Спуск Халтурина
- Keskmine kroon
- Tööpinkide ehitajad
- Станционная
- Старосвияжский Пригород
- Stasova
- Строителей
- Ташлинская
- Тельмана
- Тенистая
- Tereškova
- Tetjušskaja
- Timirjazeva
- Тимуровская
- Тихая
- Tolbukhin
- Транспортная
- Kolmas rahvusvaheline
- Труда
- Трудовая
- Тургенева
- Tuhhatševski
- Uljanovskaja
- Uljana Gromova
- Университетская Набережная
- Uritski
- Урожайная
- Föderatsioon
- Puuviljane
- Frunze
- Furmanova
- Harkovskaja
- Khvalynskaja
- Хваткова
- Хлебозаводская
- Хрустальная
- Tsiolkovski
- Чайковского
- Чапаева
- Чердаклинская
- Чернышевского
- Tšernjahhovski
- Чистопрудная
- Чкалова
- Ševtšenko
- Shigaeva
- Kool
- Šolmova
- Шофёров
- Shchorsa
- Engels
- Энтузиастов
- Юбилейная
- Юго-западная
- Южная
- Noorus
- Языкова
- Jakurnova
- Ярославского