Первоуральская väljastpoolt veebikaardil
Sama nimi, Первоуральская
- Первоуральская väljastpoolt, permi keel
Muu tänavatel, Volgograd
- 1-й Конной Армии
- 1-й Пятилетки
- 1-я Капустная Балка
- 1. Konservitehas
- 1. Sport
- 10-й Дивизии НКВД
- 13. kaardiväedivisjon
- 2-я Волочаевская
- 2-я Горная
- 2. Dünamo
- 2-я Капустная Балка
- 2. karavan
- 2-я Консервная
- 2. Lesnaja
- 2. Lesogorskaja
- 2. Minor
- 2. Sport
- 25 лет Октября
- 26 Bakuu volinikku
- 26 Июня
- 3. Elshanskaja
- 3-я Капустная Балка
- 35-й Гвардейской Дивизии
- 39-й Гвардейской Дивизии
- 4-х Связистов
- 4. tehas
- 40 aastat komsomoli
- 5-я
- oktoobril 50 aastat
- 50-летия ВЛКСМ
- 51-й Гвардейской Дивизии
- 64-й Армии
- 7-й Гвардейской
- 70-летия Победы
- 95. kaardiväedivisjon
- Абганеровская
- Abramišvili
- Абрикосовая
- Abhaasia
- Avangard
- Lennundus
- Аврорская
- Автозаводская
- Автомагистральная
- Автомобилистов
- Автономная
- Авторемонтная
- Автотранспортная
- Адама Мицкевича
- Адлерская
- Administratiivne
- Адмирала Макарова
- Адмирала Ушакова
- Адмиралтейская
- Adyghe
- Aserbaidžaan
- Азизбекова
- Азовская
- Айвазовского
- Akadeemik Bogomolets
- Akadeemik Komarov
- Академика Королёва
- Akadeemik Pavlov
- Академика Палладина
- Akadeemiline
- Akmola
- Аксакова
- Aleksandra Beljajeva
- Александрийская
- Aleksejevskaja
- Алехина
- Алийская
- Алишера Навои
- Kangelaste allee
- Alma-Ata
- Teemant
- Алычёвая
- Альпийская
- Anadõrskaja
- Ангарская
- Andižan
- Андреева
- Анисовая
- Antarktika
- Антипова
- Античная
- Antonin Dvorak
- Antratsiit
- Apatitovaya
- Апельсиновая
- Апшеронская
- Arak
- Aral
- Ararat
- Ardatovskaja
- Arensky
- Армавирская
- Армянская
- Арсеньева
- Артекская
- Архитектурная
- Archedinskaja
- Асланова
- Астраханская
- Астровая
- Атласова
- Ахтубинская
- Ašgabat
- Аэродромная
- Аэрофлотская
- Babich
- Bazhova
- Bazarova
- Põhiline
- Базовая
- Baidakova
- Baikalskaja
- Bakuu
- Бакунина
- Балакирева
- Balahninskaja
- Balašovskaja
- Baltikumi
- Balykleyskaya
- Бамбуковая
- Барабинская
- Барбарисовая
- Barguzinskaja
- Барнаульская
- Barrikaad
- bassina
- Батайская
- pataljon
- Batova
- Batumskaja
- Baturskaja
- Bauman
- Bahturova
- baškiiri
- Nimeta
- Beketovskaja
- Белгородская
- Belebeiskaja
- Белинского
- Белоглинская
- Беломорская
- valgevenelane
- Белостокская
- Береговая
- Берёзовская
- Bereslavskaja
- Бестужева
- Betoonist
- Raamatukogu
- Бирюсинская
- Bobrovskaja
- Bobruiskaya
- Bogdanov
- Boguyskaya
- Bohunskaja
- Bolšaja Sadovaja
- Большереченская
- Боровая
- Боровиковского
- Боровского
- Бородинская
- Võitlema
- Botkin
- Братская
- Vennad Tolmatšovid
- Бредихина
- Брестская
- Бугская
- Budarinskaja
- Булаткина
- Puiestee
- Буровая
- Бурятская
- Бутлерова
- Buturlinovskaja
- Бухарская
- Bykova
- Bykovskaja
- Eepiline
- Быстрова
- Бытовая
- В.И. Ленина
- Вавилова
- Valdai
- Varšavskaja
- Vasilkovskaja
- Vasilsurskaja
- Ващенко
- Velikolukskaja
- Вельботная
- Венецианова
- Вербная
- Верхнеднепровская
- Верхоянская
- Veršinina
- Rõõmsameelne
- Весенняя
- Vešenskaja
- Vileyskaya
- Вильнюсская
- Вилянская
- Vinnõtsja
- Виноградная
- Vitimskaja
- Вишнёвая
- Vladimirskaja
- Внуковская
- Вогульская
- Водников
- Водопадная
- Puudutage
- Vodorazdelnaja
- Военный городок
- Возрождения
- Войкова
- Volgodonskaja
- Волжская
- Волкова
- Volodarski
- Volochaevskaja
- Volhovskaja
- Волынская
- Volskaja
- Vorkutinskaja
- Воронкова
- Воропоновская
- Воссоединения
- Восстания
- Восточная
- Vuchetich
- Выборгская
- Высокая
- Высоковольтная
- Высотная
- Вьюжная
- Vjazemskaja
- Вязовая
- Vjatskaja
- Gabõševa
- Gagarin
- Gagrinskaja
- Gaas
- Гайдара
- Гаражная
- Гаря Хохолова
- Гастелло
- Gatchina
- Гвардейская
- Gvozdkova
- Геленджикская
- Генерала Апанасенко
- Генерала Ватутина
- Kindral Glushko
- Kindral Gurov
- Генерала Гуртьева
- Kindral Guryev
- Генерала Доватора
- Генерала Романенко
- Kindral Hrjukin
- Kindral Shtemenko
- Генерала Шумилова
- Геническая
- Георгиевская
- Германа Титова
- Malaya Zemlja kangelased
- Героев Тулы
- Герцена
- Глазкова
- Sügav
- Glubokouvrazhnaya
- Gogol
- Golubeva
- Golubinskaja
- Гомельская
- Горловская
- Gorno-Altaiski
- Горностаевская
- Gorodnjanskaja
- Gorodovikov
- Gorokhovtsev
- Tsiviil
- Gramsci
- Гранатовая
- Граничная
- Грановитая
- Грейдерная
- Gremjatšinskaja
- Грибанова
- Гродненская
- Grossman
- Грузинская
- Gruševskaja
- Губкина
- Гудовская
- Guli Koroleva
- Гурзуфская
- Dagestan
- Kaug-Ida
- Дальняя
- Дарасунская
- Darwin
- Daugavskaja
- Дачная
- Dvinskaja
- Двуреченская
- Debaltsevskaja
- Degtjareva
- Декабристов
- Демидовская
- Демченко
- Demyan Bedny
- Demjanova
- Денисенко
- Denisovskaja
- asetäitja
- Дербентская
- Детская
- Džambula Džabajeva
- Джанкойская
- Džanybekovskaja
- Japaridze
- Джека Лондона
- Dzeržinski
- Дивногорская
- Диккенса
- Dimitrova
- Dneprovskaja
- Dneprostrojevskaja
- Днестровская
- Dobrinskaja
- Добролюбова
- Добрушина
- Dovženko
- Доволенская
- Докторская
- Долгопрудная
- Долинная
- Доменная
- Koduehitajad
- Donetsk
- Дорожная
- Достоевского
- Dotsenko
- Drohobõtšskaja
- Dubinina
- Дубовая
- Дубовая Балка
- Дубовская
- Дубравная
- Дуганская
- Dumskaja
- Дунайская
- Дусева
- Dõmtšenko
- Ежовская
- Ейская
- Elabuga
- Еланская
- Елены Колесовой
- Jeletskaja
- Eliseeva
- Еловая
- Elshanskaja
- Jeniseiskaja
- Енотаевская
- Jerevan
- Erina
- Ермоловой
- Жданова
- Железнодорожная
- Željabova
- Žigulevskaja
- Zhitkurskaya
- Žõtomõr
- Жлобы
- Zholudeva
- Жуковского
- Забайкальская
- Zavetnaja
- Zagorskaja
- Закавказская
- Заканальная
- Taga-Karpaatia
- Западная
- Zaplavinskaja
- Заповедная
- Заполярная
- Zaporožje
- Заславского
- Затонская
- Звездина
- Звёздная
- Zevin
- Roheline tsoon
- Зеленоградская
- Zelenodolskaja
- Zemljanski
- Maanaised
- Õhutõrjekahurid
- Зерновая
- Zernogradskaja
- Зины Маресевой
- Знаменская
- Зональная
- Зоологическая
- Ивана Земнухова
- Ивана Фёдорова
- Иванова
- Ивановская
- Ivanovski
- Иверская
- Igarskaja
- Измайловская
- Rohke
- Изоляторная
- Smaragd
- Ilovaiskaya
- Ильмовая
- Nemad.
- Имени А.М. Матросова
- Имени Бородина
- Имени Галилея
- Имени Гвардии Капитана Курсекова
- Имени Гвардии Майора Маресьева
- Nimetatud Zvorykini järgi
- Nimetatud Ivan Morozovi järgi
- Имени Лобачевского
- Имени Менделеева
- Nimetatud Petrovi järgi
- Имени Попова
- Имени Скрябина
- Nimetatud Sofia Perovskaja järgi
- Nimetatud Tukay järgi
- Nimetatud Khoroševi järgi
- Ingulskaja
- Инженерная
- Initsiatiiv
- Rahvusvaheline
- Irkutsk
- Irtõšskaja
- Isetskaja
- Историческая
- Istra
- Кабардино-Балкарская
- Kabardinskaja
- Кавказская
- Кагальникская
- Kazanskaja
- kasahhi
- Kaysatskaja
- Калачевская
- Календарная
- Kalinina
- Kaliningradskaja
- Kalužskaja
- Каменец-Подольская
- Каменная
- Kamenskaja
- Каменьщикова
- Kamskaja
- Камчатская
- Камышинская
- Кандалакшская
- Kanunnikova
- Politseikapten Novikov
- Капитана Рачкова
- Капитана Тряскина
- Капитанская
- Karavan
- Karaganda
- Каракалпакская
- Карело-Финская
- Karl Liebknecht
- Карпинского
- Karpovskaja
- Карская
- Карьерная
- Kasimovskaja
- Каспийская
- Kasterina
- Катальповая
- Каунасская
- Kachalova
- Katšintsev
- Katšuevskaja
- Каштановая
- Kvarts
- Кедровая
- Кедроградская
- Керамическая
- Кизиловая
- Кизлярская
- КИМ
- Кинешминская
- Кипарисовая
- Кипренского
- kirgiisi
- Кирова
- Telliskivi
- Kirsanovskaja
- hiina keel
- Клавы Панчишкиной
- Клайпедская
- Clara Zetkin
- Кленовая
- Klimenko
- Klinskaja
- Klubi
- Kovenskaja
- Coventry
- Kovrovskaja
- Ковыльная
- Koganova
- Кожанова
- Кожевникова
- Козака
- Kozlovskaja
- Козьмы Минина
- Кокандская
- Колёсная
- Kolesnikova
- Коллонтай
- Колодезная
- Коломенская
- Колосовая
- Kolhoosnaja
- Колымская
- Кольская
- Koltsova
- Командира Рудь
- Komisjon
- Kommunaal
- Kommunarov
- kommunist
- Kommuunid
- Kompass
- Helilooja Aljabjev
- Композитора Варламова
- Композитора Гурилева
- Komsomolskaja
- Кондукторская
- Конноармейская
- Конотопская
- Константина Заслонова
- Ühistu
- Kopetski
- Korganova
- korea keel
- Короленко
- Lühike
- Hull
- Kosmonautid
- Косогорная
- Костомаровская
- Костровая
- Костюшко
- Котельникова
- Котлубанская
- Котовского
- Kotsjubinski
- Kochetkova
- Kossuth
- Красноармейская
- Красноводская
- Krasnovolžskaja
- Красногородская
- Красногорская
- Краснодонцев
- Krasnozvezdnaja
- Краснознаменская
- Краснокамская
- Краснолиманская
- Красноозёрная
- Krasnopoljanskaja
- Krasnopresnenskaja
- Krasnoryadskaja
- Krasnoslobodskaja
- Красноуфимская
- Краснофлотская
- Красноярская
- Красных Командиров
- Красных Партизан
- Крейсера Варяг
- Кременская
- Криворожская
- Kristall
- Kroonlinnas
- Kropotkin
- Крутоовражная
- Крылова
- Kubanskaja
- Kuuba
- Кузбасская
- Kuznetskaja
- Kuznetsova
- Куйбышева
- Куйбышевская
- Kungurskaja
- Куприна
- Курганная
- Курильская
- Курмоярская
- Kursk
- Курчатова
- Кустанайская
- Lavochkina
- Лавренёва
- Лавровая
- Лагерная
- Лазоревая
- lätlane
- Латошинская
- Лебедева-Кумача
- Лебединская
- Levanevski
- Лейтенанта Дороша
- Лейтенанта Лукина
- Lemeškinskaja
- Leninabadskaja
- Ленинаканская
- Leningradskaja
- Leninogorskaja
- Ленкоранская
- Ленская
- Лермонтова
- Lesnaja
- Лесобазовская
- Lesogorskaja
- Лесомелиоративная
- Лесопильная
- Lend
- Лётчиков
- Лимоновая
- Lineaarne
- Lipetskaja
- Липовая
- Лисичанская
- Лиственная
- Литовская
- Logovskaja
- Лодыгина
- Lomakina
- Ломоносова
- Луговского
- Лугопольская
- Lužnikovskaja
- Lužskaja
- Луначарского
- Льва Толстого
- Lvovskaja
- Льговская
- Льежа
- Люберецкая
- Люблинская
- Любови Шевцовой
- Лядова
- Ляпунова
- Лячина
- Магаданская
- Магистральная
- Магнитная
- Maykop
- Майская
- Макарчука
- Maxim Passara
- Väike
- Malinovski
- Малоземова
- Малоярославецкая
- Малыгина
- Мамаевская
- Mamin-Sibiryak
- Mari
- Marinovskaja
- Марины Расковой
- Mariupolskaja
- Марковникова
- Martovskaja
- marssal Vasilevski
- Маршала Воронова
- marssal Eremenko
- marssal Tšuikov
- Matevosjan
- Матюшенко
- Мачтозаводская
- Маяковского
- Медвежьегорская
- Медногорская
- Meževaja
- Мелиоративная
- Мелитопольская
- Memel
- Menžinski
- Метростроевская
- Механическая
- Mechetinskaja
- Meshcheryakova
- Миклухо-Маклая
- Politseinik Bukhantsev
- Мингечаурская
- Миндальная
- Mineralovodskaja
- Минеральная
- Mira
- Миргородская
- Mihhail Balonin
- Михаила Фрунзе
- Михаила Хвастанцева
- Mihhail Tšembarov
- Михайлова
- Михайловская
- Мичурина
- Mogilevitš
- Могилёвская
- Можайская
- Моздокская
- Moiseeva
- moldaavlane
- Молодёжная
- mongoli keel
- Монтёрская
- Monchegorskaja
- Мопровская
- Morozovskaja
- Морская
- Morflotskaja
- Моршанская
- Москворецкая
- Moskva
- Моторная
- Моцарта
- Mochalova
- Мукачевская
- Муромская
- Mussorgski
- Мценская
- Мытищинская
- Myasnikova
- Набережная
- Навигационная
- Navlinskaja
- Nagornaja
- Надежды Крупской
- Narvskaja
- Нарезенская
- Naumova
- Teaduslik
- Невинномысская
- Nevskaja
- Neždanova
- Nežinskaja
- Некрасова
- Немировича-Данченко
- Нестерова
- Нефтегорская
- Neftezavodskaja
- Нижнеамурская
- Нижнеднепровская
- Нижнедонская
- Нижнетагильская
- Nižnetširskaja
- Нижняя
- Nizami
- Никитина
- Nikolajevskaja
- Nikolai Otrada
- Nikolai Sarafanov
- Николая Сердюкова
- Никопольская
- Новая
- Novikov-Priboya
- Новинская
- Novoanninskaja
- Нововокзальная
- Новодвинская
- Новопортная
- Uus käsitöö
- Novorossiysk
- Novosibirsk
- Novosokolnitšeskaja
- Новоузенская
- Новочеркасская
- Novošahtinskaja
- Noginskaja
- Норильская
- Piirkondlik
- Обливская
- Оборонная
- Leningradi kaitse
- Odessa kaitse
- Sevastopoli kaitse
- Овражная
- Ogareva
- Ogorodnaja
- Odessa
- Одоевского
- Oirotskaja
- Окольная
- Окружная
- Oleg Koševoi
- Olenegorskaja
- Olümpia
- Olga Kovaleva
- Olga Forsh
- Ольгинская
- Омская
- Onežskaja
- Ополченская
- Kasvuhoone
- Орденская
- Ореховая
- Орехово-Зуевская
- Orlovskaja
- Оросительная
- Orskaja
- Осетинская
- Oskolskaja
- Островная
- Ostrovski
- Ostrogožskaja
- Офицерская
- Охотская
- Очаковская
- Павелецкая
- Pavlenko
- Pavlika Morozova
- Павловская
- Павлодарская
- Падунская
- Pallasovskaja
- Пальмовая
- Панина
- Panferova
- Panfilovskaja
- Параллельная
- Парковая
- Партизанская
- Parkhomenko
- Patrice Lumumba
- Пельше
- Pervozluyznaya
- Перекопская
- Перещепинская
- Переяславская
- Perm
- Перова
- Персиковая
- Песчаная
- Peschanokopskaja
- Petra Gontšarova
- Petra Kruglova
- Petrovskaja
- Petrogradskaja
- Petropavlovskaja
- Пехотинцев
- Пехотная
- Trükitud
- Пилотская
- Пинская
- Пионерская
- Писарева
- Писемского
- Планерная
- Плеханова
- Плещеева
- Плодородная
- Võit
- Поворинская
- Pogromenskaja
- Podgornaja
- Poddubnõi
- Podmoskovnaja
- Подольская
- Podtjolkovskaja
- Подъёмная
- Пожарского
- Покровского
- Покровского 3-й проезд
- Pokrõškina
- Väli
- Poliitiline osakond
- Kolonel Batjuk
- Полоненко
- Polotsk
- Polukhina
- Полярная
- Mälestades
- Помяловского
- Ponomarjova
- Port Said
- Портальная
- Правды
- Praha
- Preobraženskaja
- Пржевальского
- Baltikumi
- Приволжская
- Прикарпатская
- Причальная
- Tootmine
- Proleyskaja
- Proletarskaja
- Proletkultskaja
- Promyslovaya
- Промышленная
- Просвещения
- Просёлочная
- Просторная
- Ametiühing
- Otse
- Pugatšovskaja
- Пушкина
- Mesilane
- Пятигорская
- Пятиморская
- Pjatnitskaja
- Töötab
- tööliste ja talupoegade
- Raadiooperaatorid
- Радищева
- Radomskaja
- Раздольная
- Раздорская
- Piirkond
- Ракетчиков
- Rakhinskaja
- Revolutsiooniline
- Река Пионерка
- Репина
- Репродукторная
- Jõgi
- Rižskaja
- Rionska
- Рихарда Зорге
- Рогачёвская
- Родниковая
- Розовая
- Розы Люксембург
- Rokossovski
- Ромашковая
- Ромена Роллана
- Роменская
- Рославльская
- vene keel
- Ростовская
- Roštšinskaja
- Ртищевская
- Рудная
- Руднева
- Rudnjanskaja
- Рузаевская
- Русская
- Рыкачева
- Рябиновая
- Ряжская
- Savilova
- Savina
- Савицкого
- Саврасова
- Садовского
- Сакко и Ванцетти
- Салтыкова-Щедрина
- Salutkina
- Самаркандская
- Самарская
- Санаторная
- Sappernaya
- Саранская
- Саратовская
- Сарпинская
- Saushinskaja
- Сафонова
- Сахалинская
- Саши Филиппова
- Саши Чекалина
- Svetloyarskaja
- Светогорская
- Svirskaja
- Signaalimehed
- Sevastopol
- Põhja linn
- Põhja-Krimm
- Põhja-Kaukaasia
- Североморская
- Severomortsev
- Североозерная
- Североуральская
- Selenginskaja
- Semaško
- Семёнова-Тян-Шанского
- Semipalatinsk
- Сенная
- Серафимовича
- Сергеева
- Сергея Лазо
- Сергея Тюленина
- Серебряная
- Сержанта Воронова
- Серова
- Serpuhhovskaja
- Сеченова
- Сивашская
- Сидорова
- Силикатная
- Simbirskaja
- Simbirtseva
- Синельниковская
- Сиреневая
- Скифская
- Skosyreva
- Славгородская
- Slavskaja
- Слесарная
- Слуцкая
- Smolenskaja
- Смольная
- Смычки
- Snaiper
- Собинова
- Nõukogude
- Sovnarkomovskaja
- Совхозная
- Loominguline
- Sokolova
- Сокольниковская
- Солёная
- Соликамская
- Solnetšnogorsk
- Ööbik
- Сологубова
- Сормовская
- Сорокина
- Sotsialistlik
- Sotši
- Средневолжская
- Stavropolskaja
- Staadion
- Сталеварная
- Старобельская
- Starodubskaja
- Staroladoga
- Старополтавская
- Старорусская
- Стасова
- Стахановская
- Степана Разина
- Степанищева
- Степкина
- Püss
- Стрельца
- Ehitajad
- Строительная
- Студёная
- Laevaehitus
- Суздальская
- Сулеймана Стальского
- Сумская
- Surovikinskaja
- Sukhova
- Suhhumskaja
- Сходненская
- Таганская
- tadžiki
- Таёжная
- Талалихина
- Таллинская
- Таманская
- Таращанцев
- Тарифная
- Татищевская
- Tverskaja
- Телефонная
- Telman
- Темрюкская
- Теплова
- Терновая
- Тернопольская
- Tehniline
- Timirjazeva
- Типографская
- Тираспольская
- Tihhoretskaja
- Тищенко
- Ткачёва
- Томская
- Тополёвая
- Tormosinovskaja
- Травяная
- Тракторная
- Тракторостроителей
- Tretjakovskaja
- Трёхгорная
- Triumfalnaja
- Троицкая
- Тропинина
- Тросовая
- Тростниковая
- Трыханкина
- Тулака
- Туманская
- Tumanyan
- Tungusskaja
- Tunguska kuristik
- Турбинная
- Туристов
- Тутовая
- Тушинская
- Тюльпановая
- Тютчева
- udmurdi keel
- Ужгородская
- Узловая
- Ульянова
- Uljana Gromova
- Унжинская
- Университетская
- Уральская
- Urzhumskaya
- Urjupinskaja
- Успенского
- Ussuriiskaja
- Усть-Бузулукская
- Ухтомского
- Учётная
- Ушинского
- Фадеева
- Федотова
- Феодосийская
- Фиалковая
- Kehaline kasvatus
- Филатова
- Filonovskaja
- Финская
- Violetova
- Фролова
- Фруктовая
- Habarovskaja
- Khalturina
- Khanpashi Nuradilova
- Харабалинская
- Хвойная
- Хибинская
- Химзаводская
- Химическая
- Hiroshima
- Kholzunova
- Hopjorskaja
- Хрустальная
- Царицынской Обороны
- Чайковского
- Chapaeva
- Chaplygina
- Чарджуйская
- Cheboksary
- Tšebõševa
- Tšeljabinsk
- Chembarskaya
- Tšerjomukhovaja
- Черемшанская
- Черепановых
- Череповецкая
- Tšernigovskaja
- Черновицкая
- Черноморская
- Черноярская
- Чернышевского
- Tšernõškovskaja
- Чесменская
- Чехова
- Чигиринская
- Чигорина
- Hiinakovskaja
- Чинарская
- Tširskaja
- Chistoozernaya
- Чистопольская
- Chitinskaja
- Chongarskaya
- Чугуевская
- Чуркина
- Chusovaya
- Шаблиевская
- Šadrinskaja
- Шатурская
- Šiauliai
- Шахтинская
- Шевченко
- Šeksninskaja
- Шекспира
- Шелковичная
- Pealik
- Шиллера
- Шкирятова
- Kool
- Шлюзовая
- Шолохова
- Шопена
- Шоссейная
- Шота Руставели
- Шофёрская
- Špalozavodskaja
- Šturmanskaja
- Шумского
- Shurukhina
- Štšadenko
- Щедрина
- Щелковская
- Štšepkina
- Щорса
- Электролесовская
- Электростальская
- Элистинская
- Elbrus
- Eltonskaja
- Engels
- Энергетиков
- Entusiastid
- Южная
- Южно-Сибирская
- Lõuna-Ukraina
- Южнобережная
- Южноуральская
- Julius Fucik
- Юрия Долгорукого
- Юрия Смирнова
- Jurjevskaja
- Яблочная
- Якуба Коласа
- Jakutskaja
- Jalta
- Ямская
- Jan Rainisa
- Yanka Kupala
- Merevaik
- Ярославская
- Ярцевская
- Ясеневая
- Selge